מקסימום תיק כתיבת פדים, 8-1/2 x 11-3/4, צרה כלל, נייר לבן, 100 גיליונות, 4 Pack (99612)

מקסימום תיק כתיבת פדים, 8-1/2 x 11-3/4, צרה כלל, נייר לבן, 100 גיליונות, 4 Pack (99612)

ILS 44.37

כמות

אלה מקסימום תיק זהב כותב רפידות פעמיים את גיליונות רגיל לכתוב רפידות פלוס נוסף-גב חזק עבור החברה תמיכה.כתיבת תקן רפידות לספק רק 50 גיליונות כל אחד, אבל אלה חוקי רפידות בנוי בנפח גבוה משתמשי חבילת 100 גיליונות לשמור את העט זזה יותר.פרמיה משקל נייר מספק חלק ונעים ניסיון בכתיבה עם מינימום דיו דימום, להראות דרך.עמיד headtape הרצועות בחוזקה לאבטח את דפי בזמן שלנו Letr-לקצץ מחורר דפים לנתק נקיה לשמור את פנקס נראה נקי ומקצועי.כל תיק זהב לוח כתיבה בגאווה תוצרת ארה " ב.
לבן. 8-1/2" x 11-3/4".צר חוק. 3. חור אגרוף.100 דפים. 2 Pack.
כפולות העמודים : אתה לא נגמרים של נייר כתיבה לפני ההליכים הסתיימו; קח אחד note pad עם פעמיים את גיליון קיבולת של 100 דפים—ולסיים את העבודה ללא הפרעות.
הזדמנות פז : אנחנו מעוצב פשוט ואלגנטי לוח כתיבה על מקצוע עסוק מי מעריץ הממונה לרשום תכונות.
שווה את המשקל שלה : פרמיה שלנו הנייר מאפשר את העט שלך של בחירה כדי להחליק על פני דף חלק דפי להתנגד דיו דימום, להראות דרך כל המחשבות שלך לזרום, לא דרך הדף.
נבנה עבור החיים על המהלך : הנוסף שלנו-גב חזק מאפשר לך לרשום הערות על הברכיים או כאשר אתם עומדים מהר לעבור את היום שלך.זה עמיד גיבוי המנהלים פעמיים עבה כמו אלה על תקן פנקסים.הם גם 3-חור אגרוף לרכוב לאורך סטנדרטי של 3 טבעות הקלסר.
לעשות הפסקה : לא כל נקבים, הם אותו הדבר.Letr-לקצץ נקבים עשויים להחזיק דפים באופן מאובטח, אז את ההערות אתה רוצה להישאר והערות אתה לא לנתק נקי ללא מאמץ.
פשוט כדי להפוך דף חדש ולהמשיך את המחשבות שלך.


אודות המוצר

מבצעים דומים