מאוזן ספקטרום מנורת רצפה - ספקטרום מלא אור יום טבעי מנורת הקריאה - שחור

מאוזן ספקטרום מנורת רצפה - ספקטרום מלא אור יום טבעי מנורת הקריאה - שחור

ILS 61.03

כמות

מאוזן ספקטרום מנורת רצפה מחקה את מלוא הספקטרום של אור השמש - כמו אור טבעי בכל שעות היום!ליהנות מפעילויות כמו קריאה, כתיבה, תפירה, רקמה או תחביבים אחרים מבלי לאמץ את העיניים או עייפות מן נחות או אור חלש.27 וואט חסכוני באנרגיה, בהיר יותר מאשר הרגיל 100 וואט.
להביא את השמש בתוכנו פנימה אור טבעי מנורת רצפה למעשה מדמה את ספקטרום מלא של אור יום, בניגוד מסורתיים נורות ליבון.
ניגודיות גבוה יותר לקריאה קלה מאוזנת ספקטרום מנורות הרצפה להגדיל שחור-לבן, ניגודיות, כך נראה שהמילים מהדף.עם האור הנכון, קריאה וכתיבה להיות מהנה שוב.
לראות את הצבעים יותר בבירור שיפור בהירות צבע שהופך את התאורה המושלמת עבור חובבים, מעצבים גרפיים, או כל מי שצריך כדי לראות את הצבעים האמיתיים זה נורת ליבון מסורתית תאורה לא מספקים.
בוהק-בחינם, פליקר-בחינם מאוזנת ספקטרום המנורה של פליקר-בחינם, בוהק-בחינם טכנולוגיה מסייעת להפחית את לחץ בעיניים, עייפות, בעיות נפוצות עם תאורה חלשה.
לאורך זמן ואנרגיה-יעיל לא צריך להחליף נורות בכל חודש הנורה הוא דורג אחרון 8,000 שעות!עם בהירות של כ-100 וואט נורת ליבון, זה 27 וואט חוסך לך יותר מ-70% בעלויות האנרגיה. (Youll לחסוך כמעט $70 על החיים של הנורה יותר מאשר העלות של המנורה!)
קל למצב ולהשתמש גמיש gooseneck בנייה מאפשר לך לתמרן למקם את האור עם זאת אתה צריך את זה, בשביל כל פעילות או פרויקט שאתה עובד עליו.ועל בסיס משוקלל עבור יציבות נוספת.
מאוזן ספקטרום קומה מנורות המקורי, אור יום טבעי מנורות.קבל את שלך ולהתחיל ליהנות אור טבעי בכל עת.


אודות המוצר

מבצעים דומים