גירית ספורט למבוגרים רשת/Tricot קצר

גירית ספורט למבוגרים רשת/Tricot קצר

ILS 7.89

כמות

על גירית ספורט
גירית ספורט, הוקם בשנת 1971, נרכש על ידי הבעלים הנוכחי ב-1984. החברה גדלה באופן משמעותי על-ידי המציע מוצרים מעולים ב ערך רב מפורסם תווית הצרכן בגדי ספורט מותגים.זה מותג פרטי צמיחה להוביל את הלידה של "גירית ספורט" המותג בשנת 1994. איכות ושירות הביא צמיחה למותג בכל שנה מאז גירית ספורט הקמתה.
גירית ספורט היא חברה בבעלות פרטית הממוקמת בstatesville, צפון קרוליינה שבו יצרנים בשווקים הגירית מותג ספורט.הצמיחה שלנו בכל שנה כבר מונע על ידי #1 שירות #2 איכותי/לנכון, ו - #3 מחיר, אשר יחד יוצרים את הטוב ביותר בסך הכל ערך בשוק.
אנחנו כרגע מייצרים ספורט מוצר הלבשה קו בבעלות החברה צמחים בstatesville, צפון קרוליינה ניקרגואה, כמו גם לייבא את המוצר המוגמר מכל רחבי העולם.הקו מורכב ביצועים עליון ותחתון, אופנה פעיל ללבוש חולצות טריקו, חולצות, גופיות, henleys, רשת עליון ותחתון, רוח ללבוש, הלבשה עליונה, צוות מדים עבור רוב ענפי הספורט.
ב-יבש ביצועים בדים כל גנטית. וויק לחות מן העור ולהעביר אותה לחלק החיצוני של הבד, איפה שזה יתאדה אז אתה יכול ב-יבש.הבגדים מוצעים ב דחיסה בדים כדי שתוכל B-Fit ורגוע סגנונות, כך שאתה יכול ב-רופף.ב-מגניב סגנונות עשויים שכבה אחת של בד מהונדס כדי לשמור אותך מגניב ויבש בכל הטמפרטורות.ב-Hot סגנונות עשויים משתי שכבות של בד השזור יחד ומתוכננים כדי להפיץ את חום הגוף שלך לאורך החולצה כדי לשמור אותך יבש וחם בפנים קר טמפרטורות.
גירית ספורט הפך לשם נרדף לנוחות, סגנון, עמידות וערך. "B-ללבוש, אם אתה לובש את זה, אתה יהיה ב-תאמין." רק-ב.


אודות המוצר

מבצעים דומים